Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Whose Line is it Anyway
Pirát si poklidně chytá ryby na molu a u toho je rovnou baští. Bohužel ho překvapí obrovský úlovek a to zcela nepřipraveného.
Hodnocení:
Tongue Twister Trouble
Mravenečník vyrazil na kluziště, trochu si zabruslit. To ale netušil, co si na něj připravili mravenci za všemožné pasti, léčky a nástrahy.
Hodnocení:
This is your Knife
Zvířátka tráví večer u ohně a rozhodnou se vyvolávat duchy. To se jim povede a vyvolají ducha mrtvého vojáka. Ten s nimi obratem udělá rychlý proces.
Hodnocení:
The Way You Make Me Wheel
Sob se holí při jízdě v autě při vyhýbání se kachničkám se pořeže a autu upadne kolo. Naštěstí mu přispěchá na pomoc jeho kamarád.
Hodnocení:
Sweet Ride
Zajíček se koupil zmrzlinu, ale jeho mlsný kamarád mu ji chce sebrat. Strhne se to ve velkou honičku na skateboardu a koloběžce
Hodnocení:
Suck it up
Mravenčník je nemocný a přes ucpaný nos nemůže lovit mravence. Ti toho náležitě využívají a dělají si soukromé hody. Mravenečník si tedy pořídí elektrický nasávač a mravenci mají po legraci, ale to by bylo aby si s tím mravenci neporadili.
Hodnocení:
Stealing the Spotlight
Sob a jeho sousedi se vzájemně předbíhají v hojnosti vánočního osvětlení. Jako obvykle to přeženou a vše skončí tragicky.
Hodnocení:
Staying Alive!
Zvířátka si chtějí odpočinout a popovídat u odpoledního čaje. To jim ale překazí nevítaný tanečník.
Hodnocení:
Spin fun Knowin ya!
Malá zvířátka požádají soba Lumpyho, aby je roztočil na kolotoči. Ten souhlasí a točí a točí stále víc, až nakonec na kolotoči nezbyde vůbec nic.
Hodnocení:
Spare me
Nevěřili byste, kolik legrace se dá zažít při hraní bowlingu, obzvlášť když ho hraje mravenečník.
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo: